Mladší a starší žáci – Polná

Druhý zápas podzimní části soutěže sehráli naši žáci na domácím hřišti ve Starči. Jejich soupeřem byli žáci Slavoje Polná. Jako první tradičně nastoupili mladší žáci. Jejich sestava vypadala takto: Pevný-Hašek, A. Pavelka, M. Pavelka, Simonides, Tekal, Čermák, Novák, Štěpnička, Vláčil, Vlašín, Barák. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Z vytvořených šancí se však dokázali prosadit žáci Polné a proto byl poločasový stav 0:1. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, možná trochu aktivnější byli domácí žáci, kterým se také podařilo vyrovnat Lukášem Čermákem na konečných 1:1. Dle vývoje zápasu lze říci, že remíza byla zasloužená. Pak na hřiště nastoupili starší žáci a jejich sestava vypadala takto: Ježek-Blažek, Juza, Lojda, Kouba-Vyskočil, Novotný Němec, Gajdoš-Kružík, Dračka. Střídali Svoboda, Hradecký. Toto byl zápas, na který je nutno rychle zapomenout a soustředit se na další zápasy. V tomto utkání bylo od začátku všechno špatně, když hned na začátku jsme udělali zbytečný faul v pokutovém území a soupeř trestal, byť si náš gólman na míč sáhl a k tomu aby penaltu chytil moc nescházelo. Sice jsme si také dokázali vytvořit nějaké šance, ale na rozdíl od hostí nám koncovka nevycházela. A navíc jsme v obraně dělali zbytečné chyby, které soupeř trestal. A po bráně na 4:0 hned na začátku druhého poločasu se naše hra úplně rozpadla a nenašel se na hřišti nikdo, kdy by chtěl se skórem něco udělat. Zápas tak skončil, jak začal, penaltou pro hosty, kterou však náš brankář dokázal chytit. Byl taky jediný, koho lze aspoň trochu pochválit, i když ani on se nevyvaroval chyb. Konečné skóre nakonec bylo 0:7 pro Polnou.

V dalším zápase nás prověří žáci Humpolce. Doufáme, že zejména starší žáci předvedou jiný výkon než proti Polné, protože to byla jedním slovem katastrofa.