Mladší a starší žáci – Bedřichov

Poslední srpnový týden se rozběhly soutěže starším a mladším žákům, hrajícím Krajský přebor. Prvním soupeřem v nové sezóně byli žáci Sokola Bedřichov. První se utkali starší žáci. Ti nastoupili do utkání oslabeni o tři hráče základní sestavy. Jejich sestava vypadala takto: Ježek-Blažek, Juza, Lojda, Vyskočil-Kouba, Němec, Novotný, Gajdoš-Chromý, Čermák. Na střídání byli připraveni Barák, Hašek, Hradecký. Od začátku zápasu měli navrch domácí hráči a dokázali toho využít už ve druhé minutě, ale nutno říci, že to byla smolná teč jednoho z našich obránců, po které skončil míč v bráně za bezmocným brankářem. Na tuto branku jsme však dokázali rychle zareagovat a po hezké kombinaci a střelou do tyče domácí branky, dorazil míč do brány Lukáš Čermák. Domácím po tom chvíli trvalo, než se dostali do tempa, ale pak už diktovali vývoj zápasu oni. My jsme se úspěšně bránili, až těsně před přestávkou se domácí prosadili podruhé a tak se šlo do kabin za stavu 2:1 pro domácí Bedřichov. Druhý poločas začal dost podobně jako ten první. Domácí rychle přidali třetí gól. My jsme však nesložili zbraně a po rychlém útoku do otevřené obrany, se nám podařilo i díky teči domácího obránce snížit Jeremiášem Novotným na 3:2. Nám potom bohužel došli síly a domácí toho v posledních dvanácti minutách dokázali využít a přidali další čtyři branky na konečných 7:2 pro Bedřichov.

Mladší žáci nastoupili do zápasu v této sestavě: Chaloupka (Chňoupek)-Barák, Hašek, Kirchdorfer, Komínek, Pavelka, Simonides, Tekal, Čermák, Novák, Štěpnička, Vláčil. I u mladších žáků ukazovali domácí hráči herní i fyzickou vyspělost a tak se v podstatě hrálo pouze na jednu bránu. A skóre zápasu pro domácí narůstalo až na 5:0. Pak se přeci podařilo našim mladším žákům aspoň snížit na poločasových 5:1. Úspěšným střelcem byl Radek Hašek. Druhý poločas se tomu prvnímu podobal jako vejce vejci a tak skóre domácí postupně navýšili až na konečných 9:1.