Celkový rozpis

Rozpis zápasů Sokol STAŘEČ – Podzim 2020
Datum Muži A Muži B Ml. Dorost Ml. Žáci
so 15.08. 2. kolo – 15.00
 STAŘEČ –  Velký Beranov
     
ne 16.08.   2. kolo – 16.30
 Police –  STAŘEČ "B"
   
so 22.08.   3. kolo – 16.30
 STAŘEČ "B" –  Heraltice
1. kolo – 10.00
STAŘEČ – Výčapy
 
ne 23.08. 3. kolo – 16.30
 Jaroměřice –  STAŘEČ
     
st 26.08.       1. Kolo – 17.00
STAŘEČ – M.Budějovice "B"
ne 30.08. 4. kolo – 16.30
 STAŘEČ –  Velká Bíteš B
  2. kolo – 14.00
D.Heřman. – STAŘEČ
 
so 05.09. 5. kolo – 16.00
 Hamry n. S. –  STAŘEČ
5. kolo – 16.00
 STAŘEČ "B" –  Přibyslavice "B"
   
ne 06.09.     3. kolo – 10.00
STAŘEČ – HFK
2. Kolo – 13.45
Třebelovice – STAŘEČ
st 09.09.       3. Kolo – 17.00
Podhorácko – STAŘEČ
ne 13.09. 6. kolo – 16.00
 STAŘEČ –  Stonařov
6. kolo – 16.00
 Domamil –  STAŘEČ "B"
4. kolo – 13.30
Pavlov – STAŘEČ
4. Kolo – 10.00
STAŘEČ – Jemnicko
so 19.09.   7. kolo – 15.30
 STAŘEČ "B" –  Litohoř
  5. Kolo – 12.30
Čáslavice – STAŘEČ
ne 20.09. 7. kolo – 15.30
 Přibyslavice –  STAŘEČ
  5. kolo – 10.00
STAŘEČ – Kouty
 
so 26.09.       6. Kolo – 10.00
STAŘEČ – Podhorácko
ne 27.09. 8. kolo – 15.30
 STAŘEČ –  Rudíkov
8. kolo – 15.30
 Valeč –  STAŘEČ "B"
6. kolo – 11.30
N.Syrovice – STAŘEČ
 
po 28.09.       7. Kolo – 10.00
STAŘEČ – Čáslavice
so 03.10.   9. kolo – 15.00
 STAŘEČ "B" –  Jakubov
  8. Kolo – 10.00
Blatnice – STAŘEČ
ne 04.10. 9. kolo – 15.00
 Luka nad J. –  STAŘEČ
  7. kolo – 10.00
STAŘEČ – Lipník
 
so 10.10.   10. kolo – 15.00
 Štěměchy –  STAŘEČ "B"
  9. Kolo – 10.00
M.Budějovice – STAŘEČ
ne 11.10. 10. kolo – 15.00
 STAŘEČ –  Mor. Buděj.
  8. kolo – 10.00
Výčapy – STAŘEČ
 
so 17.10. 11. kolo – 14.30
 Nedvědice –  STAŘEČ
11. kolo – 14.30
 STAŘEČ "B" –  Blatnice "B"
   
ne 18.10.     9. kolo – 10.00
STAŘEČ – D.Heřman.
 
so 24.10.   1. kolo – 14.30
 STAŘEČ "B" –  Podhorácko
  10. Kolo – 10.00
STAŘEČ – Třebelovice
ne 25.10. 12. kolo – 14.30
 STAŘEČ –  FŠ Třebíč
  10. kolo – 10.00
HFK – STAŘEČ
 
st 28.10.       11. Kolo – 14.00
STAŘEČ – Blatnice
so 31.10. 13. kolo – 14.00
 Polná B –  STAŘEČ
     
ne 01.11.       12. Kolo – 11.15
Jemnicko – STAŘEČ
Datum St. připravka A St. přípravka B Ml. přípravka
st 02.09.   1. kolo – 17.00
 STAŘEČ "B" –  FŠ Třebíč "B"
 
pá 04.09. 1. kolo – 17.30
 Nové Syrovice –  STAŘEČ "A"
   
ne 06.09.     1. kolo – 11.00
 Přibyslavice –  STAŘEČ
út 08.09.     2. kolo – 17.00
 STAŘEČ –  Okříšky "B"
čt 10.09. 2. kolo – 17.00
 STAŘEČ "A" –  Stará Říše
   
ne 13.09.   2. kolo – 10.00
 Přibyslavice –  STAŘEČ "B"
 
čt 17.09.   3. kolo – 17.00
 STAŘEČ "B" –  Rudíkov
3. kolo – 16.30
 HFK Třeb "B" –  STAŘEČ
so 19.09. 3. kolo – 10.00
 Jemnicko –  STAŘEČ "A"
   
út 22.09. 4. kolo – 17.00
 STAŘEČ "A" –  Želetava/Rokytnice
  4. kolo – 17.00
 STAŘEČ –  Volný los
čt 24.09.   4. kolo – 17.00
 Vladislav –  STAŘEČ "B"
 
po 28.09.     9. kolo – 10.00
 STAŘEČ –  Předín/Opatov
út 29.09. 9. kolo – 17.00
 STAŘEČ "A" –  Podhorácko/Dom
   
čt 01.10.   5. kolo – 17.00
 STAŘEČ "B" –  Okříšky
 
pá 02.10.     5. kolo – 16.30
 FŠ Třebíč "B" –  STAŘEČ
ne 04.10. 5. kolo – 13.00
 Mor. Budějovice "A" –  STAŘEČ "A"
   
čt 08.10.   6. kolo – 17.00
 STAŘEČ "B" –  Trnava
6. kolo – 17.00
 Rokytnice/Žele – STAŘEČ
ne 11.10. 6. kolo – 10.00
 STAŘEČ "A" –  Moravské Budějovice "B"
   
út 13.10. 7. kolo – 16.00
 Předín/Opatov –  STAŘEČ "A"
  7. kolo – 17.00
 STAŘEČ –  Kouty/Luka nad Jihlavou
pá 16.10.   7. kolo – 16.30
 Výčapy/Šeb. –  STAŘEČ "B"
 
pá 23.10. 8. kolo – 16.00
 Jaroměřice –  STAŘEČ "A"
   
so 24.10.     8. kolo – 14.00
 Rudíkov –  STAŘEČ