Žáci – Velká Bíteš

Poslední utkání sezóny na domácím hřišti sehráli žáci v sobotu 4.6. Soupeřem jim byli žáci z Velké Bíteše. Jako pokaždé při domácích zápasech i tentokrát začínali mladší. A ti nastoupili v tomto složení: Ježek D.- Dokulil,Kejnovský, Komínek, Kirchdorfer, Kouba, Krčál, Simonides, Tekal, Čermák, Novotný, Kulovaný. V prvním poločase byla hra celkem vyrovnaná, naši žáci však byli o něco nebezpečnější, ale zradila je koncovka a tak poločas skončil bez branek 0:0. Co chybělo mladším žákům v prvním to si vynahradili ve druhém poločase. A některé branky byly moc pěkné. Zejména ta, kterou vstřelil Michal Krčál povedeným signálem z trestného kopu nebo lob Jeremiáše Novotného přes brankáře. Tentokrát se trefili pouze dva hráči a to Michal Krčál a Jeremiáš Novotný, kteří oba zaznamenali 3 branky.

K poslednímu utkání v sezóně a v Krajském přeboru poté nastoupili starší žáci. Jejich sestava vypadala takto: Krčál-Lojda, Juza, Požár, Neubert-Kružík, Němec, Dračka, Vrzal-Hort, Pařízek. Střídali: Vyskočil, Blažek, Ježek V., Čaněk. V tomto utkání jsme chtěli navázat na předešlé jarní domácí zápasy, které jsme všechny vyhráli a chtěli se zároveň rozloučit s našimi příznivci vítězstvím. První náznak šance jsme si také vypracovali, ale střelu Marka Pařízka hostující obrana zablokovala. Pak však přišla osmiminutovka hrůzy a my inkasovali tři branky. Nej-dříve povedená střela do šibenice, poté nepohlídaná standartní situace (soupeřův roh) a opět tradiční nedůraz před bránou, když soupeř dorazil vyražený míč našim brankářem. Po tomto úseku zápasu padla na naše hráče deka, z které se až do konce prvního poločasu nedostali. Před druhým poločasem jsme se snažili naše hráče namotivovat, aby nic nevzdávali a zkusili s výsledkem ještě něco udělat. To se také podařilo, když ve 44. minutě se brankově prosadil Marek Hort. Od tohoto okamžiku jsme soupeře zamkli před jeho bránou, ale buď chybělo trochu klidu při zakončení nebo zasáhl hostující brankář. A tak nás soupeř chvilku před koncem zápasu potrestal a stanovil tak konečný výsledek na 1:4 pro Velkou Bíteš. I tak přítomní fanoušci klukům po zápase zatleskali neboť viděli, že nechali na hřišti všechno co mohli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *