Žáci – Světlá nad Sázavou

V sobotu 28.5. zajížděli naši žáci k důležitému utkání, zejména z pohledu starších žáků, do Světlé nad Sázavou. Jako první se představili starší žáci. Na hřišti se objevila tato sestava: Krčál-Lojda, Němec, Juza, Neubert-Kružík, Vyskočil, Dračka, Vrzal-Pařízek, Ježek V., střídali Ježek D. a Blažek. Do utkání nastoupili starší žáci oslabeni o kapitána Davida Požára a Lukáše Neumanna, který se při zápase s Polnou nešťastně zranil. V průběhu prvního poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou, bez nějakých větších šancí. Až v 17. minutě otálel domácí brankář s rozehrávkou, Marek Pařízek mu míč odebral, nahrál před bránu a Jarda Kružík nás poslal do vedení 1:0. To bohužel trvalo jen tři minuty, pak jsme nechali moc prostoru domácím a ti povedenou ra-nou se kterou Michal Krčál nemohl nic udělat, srovnali na 1:1. I nadále byla hra v poli vyrovnaná, ale domácí byli přece jenom o něco důraznější a tak přišla 31. minuta a další smolný moment pro nás. Střelu na bránu tečovala naše obrana do protipohybu brankáře, který navíc něšťastně podklouzl a na míč nedosáhl 1:2 pro domácí. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Hned na začátku druhého využil Marek Pařízek nedomluvu domácího brankáře a stopera a bylo vyrovnáno 2:2. Této stav tentokrát trval sedm minut. To domácí podnikli rychlý protiútok. Střelu na bránu stačil náš brankář vyrazit, ale opět nedůraz naší obrany a domácí trestají 2:3. Zhruba 15 minut před koncem jsme zkusili trochu přeházet rozestavení a hrát pouze na 3 obránce. Bohužel domácí toho dokázali využít v 77. minutě ke vstřelení branky na 2:4. My ještě dokázali o minutu později Patrikem Dračkou snížit na konečných 3:4 z našeho pohledu. Tímto výsledkem bylo jasné, že pokus udržet Krajský přebor i na příští sezónu padl.

Po starších nastoupili mladší žáci. Jejich sestava vypadala takto: Ježek D.,-Dokulil, Hašek, Kirchdorfer, Krčál, Lojda, Simonides, Kulovaný, Kejnovský, Čermák, Pavelka Alex, Pavelka Matěj, Chromý. Toto utkání mělo jednoznačný průběh a tak se čekalo jako vysoké skóre bude na konci utkání. Konečný výsledek byl nakonec 16:0 pro naše mladší žáky. O branky se podělili 3 hráči Gabriel Simonides se trefil 1x, Michal Krčál 5x a Lukáš Čermák vstřelil ten zbytek, tj. 10 branek.