Muži A: Rudíkov : Stařeč  6 : 3 (2 : 2)

Náš jarní nejhorší výkon, tedy co se především týče obranných činností. Z důvodu některých absencí jsme museli opět udělat změny v sestavě a navíc již při rozcvičování se zranil Strouha a po pár minutách musel odstoupit. Brzo se zranil i Muller a tak jsme museli dělat další změny. V prvním poločase jsme ještě „brankově“ stačili odpovídat na šance a branky lepších domácích, relativně dobře jsme začali i druhý poločas. Zlom nastal po průniku domácího hráče téměř přes celé hřiště a jeho gólové přihrávce. K dovršení smůly se po té brzo zranil brankář Ujčík a musel také střídat. Na gól na 4:2 jsme ještě dokázali odpovědět, ale domácí pak ještě vedení navýšili a zaslouženě zvítězili. U nás bych pochválil především dvoubrankového střelce Zejdu a to ještě nastřelil tyčku.

Sestava: Ujčík (68. Krčál) – Dvořák, Lauš, Vaníček, Müller (25. Ježek L.) – Valíček, Lorenc, Bříza, Strouha (6. Smejkal) – Linhart M. – Zejda

Autor: František Prokop, trenér