Mor. Budějovice : Stařeč

Zasloužené vítězství po dobrém výkonu. Zejména prvních třicet minut jsme hráli velmi dobře a mohli vést více jak o dvě branky. V závěru poločasu jsme však po zaváhání s odkopem inkasovali a domácí začali ve druhé půli přebírat iniciativu.  Přežili jsme několik příležitostí domácích a z tlaku nás vysvobodila až branka na 3:1. Po zaváhání našeho brankáře domácí ještě snížili, ale vyrovnání jsme již nepřipustili. Naopak jsme ještě zvýšili a několik vyložených šancí jsme v závěru neproměnili.

Těžko z našich někoho vyzdvihnout, tentokrát to byl opravdu kvalitní kolektivní výkon korunovaný opravdu pěknými brankami. Přesto zmíním brankáře Trnku, který po dlouhé absenci nás několikrát podržel a napravili chybu při druhé brance. Dále musím zmínit i Martina Linharta, který po nevydařeném jaru teď na podzim pomalu začíná naplňovat očekávání a předpoklady.