Muži „B“ Stařeč-Litohoř

6:1
Pokud jsme chtěli být na třetím místě, museli jsme dnes zvítězit. Blatnice, která je nám v patách, vyhrála proti Želetavě, proto bylo dnes povinností vyhrát. Už v kabině jsem mužstvo upozornil, že to nebude lehké, protože tým Litohoře je důrazný. První poločas jsme nezačali nejlépe. Sice jsme ve 31. minutě střelili gól, který vsítil Marek Pislcajk, ale hra nebyla tak dobrá, jak jsem si představoval. Kazili jsme veškeré nahrávky. V útočné fázi jsme ztráceli míče a skoro vůbec jsme nevystřelili na bránu. Poločas tedy skončil 1:0 pro nás. V kabině o poločase jsme si řekli, že zlepšíme kompletní hru, jak ve střelbě, tak v kombinaci. Druhá půle se nám vydařila. Pavel Bartuška v 71. minutě po rychlém brejku vykopl krásnou střelu na bránu a my poté vedli 2:1. Následně začal koncert Marka Pislcajka, který střelil další čtyři brány. Co gól, to krása. Šancí jsme měli ještě mnoho, ale zůstali neproměněné, a tak zápas pro nás končil výrazným výsledkem 6:1. Ve druhé půli už jsme předvedli hru, na kterou jsme zvyklí. Děkuji mužstvu za dobrý výkon.