Dorost: Stařeč – Dukovany

1:2 (1:1)

K prvnímu jarnímu utkání dorostu jsme nastoupili s odhodláním získat proti Dukovanům body a hlavně předvést dobrý fotbal. Ovšem hned z prvního útoku soupeře jsme obdrželi gól a chvíli nám trvalo, než jsme se oklepali. Snaha o vyrovnání byla z našich hráčů patrná, vytvářeli jsme si šance. Soupeř odkopával míč z brankové čáry po Havlíčkově střele ve skluzu, v dalším útoku Šabata nastřelil tyč. Z našeho tlaku pramenily chyby soupeře a zaslouženě jsme vyrovnali z penalty. Až do konce prvního poločasu se bylo na co dívat.


V druhém poločase již obě mužstva více myslela na výsledek než na hru. Viděli jsme dlouhé míče dopředu, které neměly proti výškové přesile soupeře naděj na úspěch. Soupeř nás více a více dostával pod tlak a v 85. minutě přetlačil skóre na svoji stranu. Prohráli jsme 1:2.
Kluci bojovali, utkání je bavilo, měli dobré pasáže. Zaslouží si pochvalu! Dalším kladným prvkem zápasu je velice dobrý výkon našich starších žáků, kteří do utkání nastoupili.

Utkání jsme odehráli v sestavě: Fiala Ondřej, Nejedlý David, Svoboda Karel, Kratochvíl Marek, Suchánek David, Janík Kryštof, Mařan Dominik, Vaníček Lukáš, Havlíček Dominik, Krejčí Vojtěch, Šabata, Feik Robin, Urubek Aleš, Jakub David.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *