Stařeč : Chlístov

10:0 (4:0)

Branky: 21. Lorenc David, 22., 36., 45., 51. a 85. Zejda Jakub, 67. a 71. Špaček Pavel, 69. Barák Zdeněk, 83. Bříza Marek

Sestava: Trnka  –  Strouha (46. Němec), Bříza, Linhart, Valíček (68. Stuchlík ) – Lorenc (61. Ježek M.)), Ježek R. (61. Barák), Janík, Havlíček – Zejda, Špaček

Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Hned od úvodní minuty jsme byli aktivnějším mužstvem na hřišti a diktovali tempo hry. Bylo pouze otázkou času, kdy se nám podaří vsítit první branku utkání. Hned v první dvacetiminutovce jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, které však soupeř ještě dokázal ubránit. Zatlačili jsme Chlístov do jejich brankového území a okupovali jejich branku. V probíhající jednadvacáté minutě jsme zahrávali již pátý rohový kop a při tomto se nejlépe v soupeřově vápně zorientoval David Lorenc a otevřel skóre utkání. O dvě minuty později jsme zahrávali volný přímý kop ze střední vzdálenosti, kdy Špačkova rána šla od břevna na brankovou čáru a Zejda již neměl sebemenší problém vsítit druhou naši branku. Tato branka soupeře definitivně zlomila a bylo vidět, že bude pouze otázkou času, že by mohly přijít další branky. Bylo tomu tak v šestatřicáté a pětačtyřicáté minutě, kdy po pěkných kombinačních akcích znovu dvakrát skóroval Zejda a určil tak, že se šlo do kabin za stavu 4:0 pro naše barvy. Druhý poločas byl pouze v naši režii. Soupeř prakticky za celý druhý poločas naši branku neohrozil. My jsme podnikali jeden útok za druhým a dostávali se do brankových příležitostí. Z velkého množství vypracovaných šancí jsme ve druhém poločase  skórovali ještě šestkrát, kdy se opět dvakrát trefil Zejda a zaokrouhlit tak svůj příděl soupeři na pět branek, dvakrát Špaček a po jedné brance přidali Barák a Bříza. Že nepadlo ještě více branek může soupeř děkovat Hagarovi v jejich brance, který zlikvidoval perfektními zákroky, další vyložené šance. Celý zápas jsme tedy měli pod svojí kontrolou, soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili a odměnou za předvedený výkon bylo i vsítění deseti branek. I v tomto utkání musím pochválit všechny hráče, kteří v utkání nastoupili a to zejména za přístup, kdy si plnili po celou dobu svoje povinnosti a to i v době, kdy bylo o zápase prakticky rozhodnuto.