Stařeč : Třebelovice

2:1 (2:0)

Branky: 2. a 43. Špaček Pavel – 79. Vala Dominik

Sestava: Trnka  –  Stuchlík, Bříza, Linhart (31. Přikryl), Valíček – Lorenc (77. Ježek L.), Ježek R., Janík (93. Kašiar), Havlíček – Zejda, Špaček

Utkání s Třebelovicemi jsme začali velice dobře a hned ve druhé minutě zápasu jsme šli do vedení. Branka nás ještě více nakopla a po celý první poločas jsme byli lepším mužstvem na hřišti. Vypracovali jsme si velké množství brankových příležitostí. Vsítit druhou branku se nám však podařilo až v závěru poločasu. Vzhledem k předvedené hře měl být výsledek první půle jednoznačnější, ale opět jsme zahodili i ty nejvyloženější šance. Ve druhém poločase jsme začali opět dobře a začátek byl v naší režii. Postupem času se však fotbal začal vytrácet a byly k vidění pouze nakopávané míče. Hosté hrozili pouze z brejkových situací. Deset minut před koncem se hostům podařilo snížit na 2:1. Důsledkem toho byl z naší strany strach o výsledek a nesmyslné bránění bez přidržení míče. Tohoto soupeř využil a v závěru utkání se snažil o vyrovnání, kdy zahrával několik standardních situací ze střední vzdálenosti, ale tyto řešil špatně, nebo jsme je eliminovali dobrými obranými zákroky. K této situaci nemělo vůbec dojít a měli jsme utkání rozhodnout jednoznačně ve svůj prospěch během prvního poločasu a vsítit daleko více branek a odehrát tak druhý poločas v úplném klidu. Za předvedený výkon v tomto utkání však musím všechny hráče pochválit a i když vítězství nebylo jednoznačné, tak bylo vidět, že jsme jasně lepším mužstvem na hřišti.