Hrotovice : Stařeč

3:1 (1:0)

Branky: 8. Pekárek, 72. Ondráček, 82. Hadraba – 88. Barák

Sestava: Trnka  –  Strouha, Bříza, Linhart, Valíček (82. Ježek L.) – Lorenc (82. Kašiar), Ježek R., Janík, Havlíček – Zejda (82. Přikryl) , Špaček (82. Barák)

V Hrotovicích jsme odehráli nejlepší utkání podzimní části, ale i přesto jsme neodvezli ani bod. Byli jsme herně vyrovnaným soupeřem. V několika fázích utkání a to zejména ve druhém poločase jsme domácí zatlačili na jejich polovinu. Do vedení šli domácí hned v osmé minutě po zahrání standardní situace. To nás však nezlomilo a snažili jsme se o vyrovnání. Vypracovali jsme si několik vyložených brankových příležitostí, které jsme však neproměnili. Ve velké snaze o vyrovnání jsme hru v poslední dvacetiminutovce začali otevírat, čehož domácí využili a dvakrát šťastně skórovali. V závěru utkání se nám podařilo pouze kosmetický upravit výsledek na 3:1. Stále nás trápí finální přihrávka a zejména proměňování i těch nejvyloženějších šancí. Za předvedenou hru v samotném poli musím tentokrát hráče pochválit a není třeba hledat nějaké chyby. Mužstvo pracovalo jako celek kompaktně, bojovně a bez hrubých chyb. Chyběla nám pouze lehkost a klid při zakončování. Výsledek tentokrát určitě neodpovídá obrazu hry a předvedenému výkonu. Minimálně bod jsme si měli z Hrotovic odvést, ale musím pouze zopakovat, že k úspěchu povede zejména proměňování šancí, na čemž musíme hodně zapracovat.