Stařeč : Lipník

1:5 (0:3)

Branky: 90. Zejda Jakub – 8. Kisela, 24. Molák, 43. a 55. Šťáva, 79. Žák

Sestava: Trnka (46. Ujčík) – Valíček, Linhart, Lorenc, Kašiar (70. Smejkal) – Ježek L., Stuchlík, Bříza, Havlíček (61. Janík) – Zejda, Přikryl (61. Ježek M.)

V dalším mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali Lipník. Hosté začali hned od úvodu aktivní a jednoduchou hrou. Z naší strany jsme na toto nedokázali zareagovat a od úvodu jsme se trápili, kdy jsme řešili prakticky všechny situace velice špatně. Nedařila se nám rozehrávka, měli jsme pomalý přechod na polovinu soupeře, chyběla nám lehkost, pohyb a důraz. Prohrávali jsme i ty nejjednodušší souboje. Do šancí jsme se dostávali pouze sporadicky a pokud jsme si již šanci vypracovali, tak jsme koncovku řešili naprosto laxně nebo ji trestuhodně zahodili. Tento náš přístup soupeř trestal hned v osmé minutě, kdy vsítil první branku utkání. O deset minut později jsme mohli z vyložené šance vyrovnat, ale proti byl hostující golman, který dobrým zákrokem šanci zlikvidoval. Soupeř proto trestal ve čtyřiadvacáté minutě, kdy zvýšil na 2:0. Tím se dostal do pohody a od té chvíle hru kontroloval. Jak je již u nás tradicí, nepohlídali jsme si konec poločasu a umožnili soupeři opět skórovat. Do kabin jsme šli tedy s tříbrankovým mankem. Po změně stran se obraz hry vůbec nezměnil. Produkovali jsme stejně špatný fotbal jako první poločas, s velkým množstvím chyb, bez kvalitní kombinace a překvapivé finální přihrávky. Útočnou řadu jsme prakticky neměli, tuto nám soupeř úplně vymazal. I ve druhém poločase tedy hosté využili naší nemohoucnosti a ještě dvakrát skórovali. Z naší strany jsme se zmohli v poslední minutě pouze na zkorigování výsledku, kdy jsme vsítili alespoň čestnou branku.