Rokytnice nad Rokytnou : Stařeč

7:1 (3:1)

Branky: 12., 28., 48 Štork, 50. Vahila, 69. Dufek, 86. Rygl, 89. Vladeka – 17. Špaček (Linhart)

Sestava: Trnka – Kašiar, Linhart, Lorenc, Ježek L. – Stuchlík, Bříza, Janík (73. Přikryl), Strouha (35. Barák, 73. Ježek Marek) – Špaček, Zejda

Druhé mistrovské utkání jsme sehráli v Rokytnici nad Rokytnou. Domácí  začali velmi dobře a hned od úvodní minuty si vytvořili územní převahu. Paradoxně jsme se však do vyložené šance v páté minutě dostaly my, ale Strouha tuto nabídku trestuhodně zahodil. Domácí proto zákonitě trestali a ve dvanácté minutě šli do vedení. Na toto jsme ještě dokázali zareagovat a o pět minut později jsme po zahrávané standardní situaci vyrovnali na 1:1. Ve zbytku prvního poločasu byli domácí opět opticky lepším mužstvem a z naší strany jsme hrozili pouze z brejkových situací a nedokázali se dostat do hry. V osmadvacáté minutě jsme vyprodukovali ve velkém vápně hrubé chyby čehož domácí využili a šťastným gólem šli opět do vedení. Když už vypadalo, že poločas skončí jednobrankovým vedením domácích, tak se stalo to nejhorší pro naše mužstvo co jde a ve třetí minutě nastavení jsme inkasovali potřetí. Vzhledem k tomu, že ani druhý poločas jsme nezačali dobře a hned v páté minutě přidalo domácí další branku, tak bylo po zápase. Od té doby byli na hřišti pouze domácí hráči, bylo jich plné hřiště a vypracovávali si jednu brankovou příležitost za druhou. Bylo jen otázkou času kolikrát se jim podaří ještě skórovat. Dostali se do úplné pohody, kdy lépe kombinovali, měli lepší pohyb bez míče, pracovali jako celek a byla na všech hráčích vidět chuť po vítězství. Naopak z naší strany to byla již odevzdanost a tragédie. Vzhledem k tomu, že v posledních dvaceti minutách dokázali ještě domácí vsítit tři branky, tak jsme odjížděli s debaklem. Za předvedený výkon jsme si však nic jiného nezasloužili a musím pouze poblahopřát soupeři za zisk tří bodů a zejména za předvedený výkon, který dle mého názoru odpovídal přinejmenším úrovni krajské soutěže.