Přibyslavice : Stařeč  3:5  (2:4)

Branky: 16. Bukáček Miloslav, 43. Drapák Lukáš, 54. Kopeček Martin – 10., 18., 33. a 52. Špaček Pavel, 41. Zejda Jakub

Sestava: Ujčík – Svoboda (64. Kašiar), Müller, Linhart (26. Uhlíř), Stuchlík – Bříza, Janík (68. Přikryl), Strouha, Zejda – Špaček, Ježek R.

Další mistrovské utkání jsme sehráli v Přibyslavicích. Derby jsme nezačali vůbec špatně. V desáté minutě jsme zahrávali volný přímý kop, kdy jsme centrovaný míč do vápna soupeře uklidili hlavou do jeho sítě a šli tak do vedení 1:0. Po tomto domácí začali být aktivnější a na několik minut si vytvořili územní převahu, kdy  zahrávali v krátké době čtyři rohové kopy. Svůj tlak v šestnácté minutě zúročili vyrovnávací brankou. Na toto jsme však zareagovali jak jen nejlépe šlo a hned za dvě minuty jsme po centrovaném míči z pravé strany křižnou střelou šli opět do vedení. Ve třiatřicáté minutě jsme zahrávali volný přímý kop těsně za hranicí velkého vápna. Z tohoto exekutor nedal domácímu golmanovi vůbec žádnou šanci a s přehledem zvýšil na 3:1. Následně v probíhající jednačtyřicáté minutě domácí chybovali v rozehrávce ve středu hřiště, čehož jsme využili a po brejku jsme vsítili čtvrtou branku. Kdo si myslel, že je to v prvním poločase všechno, tak se mýlil, protože domácí o dvě minuty později snížili na 2:4. Druhý poločas domácí začali aktivněji a měli míč častěji na svých kopačkách, kdy chtěli s výsledkem ještě něco udělat. Z naší strany jsme se snažili odpovědně bránit a podnikat rychlé nebezpečné protiútoky. Což se nám také dařilo a jeden z nich jsme ve dvaapadesáté minutě proměnili v pátou branku. Jako již tradičně v tomto utkání o dvě minuty později se zase skóre měnilo, kdy domácí opět snížili na rozdíl dvou branek. Poslední dvacetiminutovku si domácí vytvořili ještě několik brankových příležitostí, kdy však ztroskotali na vynikajících zákrocích našeho golmana. V samotném závěru domácí zahrávali ještě nařízený pokutový kop, který  opět  náš golman bravurním zákrokem zlikvidoval. Na toto již následně domácí zareagovat nedokázali. Z naší strany jsme v průběhu utkání vyprodukovali několik chyb v obranné části, kdy jsme soupeře pustili do několika brankových příležitostí, ze kterých však k naší spokojenosti vytěžili brankově pouze minimum. Musím však říci, že jsme konečně pracovali na hřišti jako celek. Dodržováním stanovených úkolů jsme zápas zvládli zejména takticky a konečně jsme se také prosadili i střelecky. Z Přibyslavic jsme si odvezli pro nás velmi cenné vítězství 5:3.