Stařeč : Rudíkov

1:1 (1:0)

branky: 16. Strouha Filip – 72. Malec Pavel

Sestava: Ježek M. – Uhlíř, Müller, Kaňka, Stuchlík – Dolníček (66. Janík) , Lorenc (66. Ježek R.) Linhart, Strouha (82. Bříza) – Zejda, Špaček (78. Přikryl)

Do zápasu na domácím hřišti proti Rudíkovu jsme vstoupili aktivně. Hned od začátku jsme si vytvořili územní převahu a hosty jsme přehrávali. Lépe jsme kombinovali a dostávali se do brankových příležitostí, které pramenily zejména z nebezpečných centrovaných míčů ze stran. Soupeř se dostával na naší polovinu pouze ojediněle, kdy tyto akce jsme v obranné fázi s přehledem eliminovali. Herní převahu jsme zúročili v šestnácté minutě, kdy jsme šli do vedení 1:0. Následně jsme si vypracovali ještě několik brankových příležitostí, kdy jsme však i ty nejvyloženější nedokázali proměnit. Zakončované akce jsme řešili vcelku dobře, ale končily těsně vedle branky, nebo se předvedl dobrým zákrokem brankář hostí. Vzhledem k této skutečnosti jsme šli do kabin pouze s jednobrankovým vedením. Druhý poločas jsme však herně vůbec nezvládli. Nesmyslně jsme přestali hrát aktivně, vytratila se kombinace a začali jsme hrát pouze na dlouhé míče bez mezihry. Tímto jsme soupeři umožnili převzít iniciativu a byl to on, kdo byl na hřišti více vidět. Postupem času vyplynulo ze hry, že se i bojíme o výsledek. Soupeř se začal dostávat do tlaku a vytvářel si jednu šanci za druhou. V probíhající dvaasedmdesáté minutě svoji převahu dovršil vyrovnávací brankou. V posledních minutách již nebylo k vidění nic mimořádného a proto zůstal tento stav i na konci utkání. Diváci tedy viděli zápas dvou absolutně rozdílných poločasů, kdy v prvním jsme byli lepším mužstvem my a ve druhém soupeř. Dělba bodů v tomto zápase je tedy naprosto spravedlivá.