Starší a mladší žáci

V sobotu 14.5.2022 sehráli žáci další mistrovské utkání na hřišti HFK Třebíč. Jako první šli na hřiště starší žáci a to v této sestavě: Krčál-Vyskočil, Juza, Požár, Neubert-Vrzal, Dračka, Němec, Neumann- Pařízek, Hort. Střídali Ježek a Blažek. V tomto zápase šlo, jak se říká, o šest bodů. Od prvního hvizdu rozhodčího se hrála vyrovnaná partie, bez větších brankových příležitostí na obou stranách. V 16. minutě jsme však nabídli domácím šanci nedůsledností v obraně a ti trestali 1:0. V další průběhu prvního poločasu byla hra vyrovnaná, dokonce jsme si vytvořili jednu gólovku, tu však Viktor Ježek neproměnil a tak jsme za to byli potrestání těsně před koncem poločasu, kdy jsme propadli při bránění standartní situace a domácí zvýšili na 2:0. Tímto výsledkem skončil první poločas. Ve druhém poločase jsme přece jenom zvýšili naše úsilí a více se tlačili před branku domácích, ale bez výsledného efektu. Jedinou výjimkou byl slalom přes tři domácí hráče a snížením na 2:1, které zařídil Marek Pařízek. V dalším průběhu jsme sice byli častěji na míči, ale domácí si výsledek celkem v pohodě pohlídali a získali tak pro ně velmi důležité tři body. My se je pokusíme získat tuto sobotu, kdy hostíme žáky Slavoje Polná.

Mladší žáci nastoupili do zápasu v tomto složení: Ježek-Gajdoš, Krčál, Kirchdorfer, Kružík, Svoboda, Hašek, Komínek, Simonides, Novotný, Dokulil, Pavelka, Chromý. I bez několika hráčů základu, chtěli mladší žáci navázat na své předešlé výkony. To se však nepodařilo a tak i oni odešli poraženi v poměru 4:2. O jejich branky se podělili Jeremiáš Novotný a střelec posledních zápasů Štefan Gajdoš. Napravit reputaci si budou určitě chtít napravit rovněž v sobotu v zápase s Polnou. Začátky zápasů jsou tradičně v 9,00 mladší a v 10,45 starší. Přijďte naše žáky povzbudit, budou to potřebovat.