Stařeč „B“ : Želetava

V neděli jsme dohrávali za silného větru mistrovský zápas proti Želetavě. Hned na začátku nás soupeř zaskočil a my jsme ve dvacáté minutě už prohrávali 3:0, a to po hrubých chybách v naší obraně. Ve 27. minutě Pavel Bartušek nacentroval na velké vápno a Filip Strouha snížil na 1:3. I když byl soupeř posílený A mužstvem od Želetavy, začali jsme hrát my a dávat brány. Ve 29. minutě Martin Stonáček skóroval krásnou tvrdou střelou na bránu na 2:3. Avšak hosté nám o minutu později v rychlém breaku dali bránu a skóre bylo 4:2. Filip Strouha opět zaúřadoval po centru Richarda Píše a opět dával hlavou a snížil na 4:3. Připomínám, že v prvním poločase jsme nedali 2 penalty, na které šel Olda Zedníček a Richard Píša. Je to velká škoda. Mohli jsme jít do kabin s lepším výsledkem. Do druhé poloviny jsme nastoupili s tím, že zápas musíme otočit. Jenže hned v první minutě druhé půli jsme udělali hrubku v obraně a soupeř nás potrestal brankou. Protihráče jsme už nepustili na naši půlku, hráli jsme na jejich šestnátce a ostřelovali jsme jejich brankaře. V 70. minutě napřáhl náš kapitán krásnou střelu na bránu a snížil na stav 4:5. Ačkoli jsme soupeře tlačili a byli jasně lepším týmem, branku jsme už nedali, a tak  zápas skončil 4:5. Je to velká škoda. V tomto zápase jsme mohli bodovat, ale štěstí nebylo na naší straně. Příští týden jedeme do Heraltic a doufáme, že tam budeme bodovat.