Naši žáci

Další mistrovské utkání krajského přeboru sehráli žáci v úterý 28. září. Soupeřem jim byli žáci ze Světlé nad Sázavou. Mladší žáci nastoupili do utkání v této sestavě: Ježek D.-Gajdoš, Kouba, Barák, Kružík, Krčál, Fiala, Lojda, Vláčil, Štěpnička, Čermák, Novotný, Vostal, Chromý. Od začátku zápasu to byla hra na jednu bránu, tu hostující. Velmi dobře hrající mladší žáci zasypali soupeřovu bránu střeleckou kanonádou. A skóre utěšeně narůstalo až do poločasových 11:0. I ve druhém polo-čase pokračoval brankostroj domácích, který se zastavil na skóre 21:0. Nejvíce branek vstřelili Michal Krčál 6, Lukáš Čermák a Jarda Kružík 4. Dále se trefili Jeremiáš Novotný 3x, Tobiáš Barák 2x a jednou Zbyněk Kouba a Pavel Fiala.

Poté ke svému zřejmě nejdůležitějšímu zápasu podzimu nastoupili starší žáci. Poprvé se sešli téměř v kompletním složení, chyběl pouze nemocný Rosťa Blažek. Sestava vypadala takto: Krčál-Vyskočil, Pařízek Juza, Lojda-Dračka, Požár, Němec, Neumann-Vrzal a Neubert. Střídali: Ježek V., Kružík, Gajdoš, Novotný, Kouba. Od začátku se hrál vyrovnaný ne však moc pohledný zápas. Obě mužstva vědoma si důležitosti zápasu se snažila neudělat chybu. První ji nakonec udělali domácí a soupeř trestal 0:1. Do konce poločasu se už nic nezměnilo, ani skóre ani hra. Začátek druhého poločasu se domácím vydařil, vytvořili si po hezké kombinaci gólovku, tu ale neproměnili a soupeř trestal po druhé. Teprve pak domácí přitlačili hosty před jejich bránu, ale z tlaku vzešlo pouze snížení Patrikem Dračkou na konečných 1:2. Výsledek tohoto zápasu v podstatě určil, kdo bude po podzimu na posledním 12. místě. Nezbývá nic jiného než poctivě pracovat na trénincích a připravit se důkladně na jarní část sezóny.