Zápasy našich žáků

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděla obě žákovská mužstva staršíi mladší na hřiště Slavoje, nikoliv Houslice, ale Polná.

Už tak úzký kádr starších žáků se musel vyrovnat s několika absencemi. Do utkání nastoupili starší žáci doplněni mladšími žáky v této sestavě: Krčál-Vyskočil, Juza, Požár, Kružík-Dračka, Němec, Novotný, Kouba, Neubert-Vrzal. Na střídání byli ještě připraveni Blažek a Gajdoš. Se zahajovacím hvizdem hlavního rozhodčího se ovšem spustil liják, který ztěžoval hru hráčům obou mužstev. Více ze hry měli domácí, nám ale mokrý terén pomáhal s úspěchem odvracet všechny nebezpečné situace. I díky tomu skončil poločas 0:0. Ve druhém poločase přestalo pršet a převaha domácích byla korunována dvěma brankami. Víc už naše obrana v čele s brankářem Krčálem soupeři nedovolila. Jako bonus si
Michal Krčál připsal další chycenou penaltu. Ze hřiště odcházeli tedy spokojenější domácí starší žáci po výhře 2:0.

Mladší žáci nastoupili do utkání v sestavě: Ježek-Barák, Gajdoš, Kouba, Krčál, Kružík, Tekal, Simonides, Dokulil, Svoboda, Novotný, Kulovaný, Fiala. V tomto utkání se střetla dosud neporažená mužstva. Domácí na tom byli však lépe, protože pětice našich mladších žáků už měla něco odehráno za starší žáky. Hned v úvodu se domácím podařilo skórovat a i nadále byli nebezpeční v útoku. Nám se ale přesto podařilo vymyslet hezkou kombinační akci na jejímž konci byl Tobiáš
Barák a bylo srovnáno. Domácí byli přece jen důraznější a podařilo se jim přidat tři branky, až do skóre 4:1. Poté se hezky individuálně prosadil opět Tobiáš Barák a snížil na 4:2. Za tohoto stavu a cca 15 minut do konce zápasu se trenér Ondra Prokop rozhodl zkusit ještě něco se zápasem udělat. Bohužel soupeř využil několik okének v naší obraně a
přidal další góly až na stav 7:2, což byl i konečný výsledek.

I přes prohry obou týmů, byla s předvedenou hrou spokojenost, hrálo se na těžkém terénu, který moc kombinací nedovoloval. Další soutěžní utkání sehrají žáci ve Starči v sobotu 18.9. a soupeřem jim bude celek z Chotěboře. Utkání začínají v 9,00 hod. (mladší) a v 10,45 hod. (starší). Přijďte kluky povzbudit, budou to potřebovat.