Dobrý den/ahoj, prosím, pomozte nám vrátit Pavla Nenadála – alias Vitamína zpět do běžného života.

Přátelé a kamarádi, minulý týden v pondělí tu začala a pořád pokračuje akce „Pomozte nám vrátit Vitamína zpět do běžného života“. A nyní Vám všem, kteří jste přispěli nebo se chystáte přispět, chceme sdělit pouze toto: „Děkujeme“. Ta částka, která se podařila vybrat pro našeho společného kamaráda, nám vyrazila dech. Přesně je to napsané v jednom citátu: „Přítel není ten, kdo Tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže“.

Přátelé a kamarádi, minulý týden v pondělí tu začala a pořád pokračuje akce "Pomozte nám vrátit Vitamína zpět do běžného života". A nyní Vám všem, kteří jste přispěli nebo se chystáte přispět, chceme sdělit pouze toto: "Děkujeme". Ta částka, která se podařila vybrat pro našeho společného kamaráda, nám vyrazila dech. Přesně je to napsané v jednom citátu: "Přítel není ten, kdo Tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže". PS: posílám děkovné video😉✌️

Zveřejnil(a) Martin Nenadál dne Úterý 31. března 2020
Děkovné video

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *