Stařeč-Štěměchy

V utkání bylo povinností vyhrát. Tento úkol jsme splnili, ačkoli nás soupeř prvních dvacet minut potrápil, ale pak protihráči fyzicky odpadli a my začali dávat brány. Zejména ve druhé půli jsme byli lepším týmem s mnohými šancemi. Chválím opět celé mužstvo za bojovnost a odvedený výkon. Branky dávali zase Pavel Bartušek a Marek Pislcajk, každý dva góly, poté Dominik Kašiár a Jiří Müller. V tomto zápase chválím oba dva útočníky, a hlavně Martina Stonáčka, který podal jeden z nejlepších výkonů. Vyhráli jsme opět důrazně 6:2. Doufám, že si to zopakujeme v Domamili, i když tam to bude těžké. Takový tým, jako je Předín, tam vyhrál jen 2:1, takže to bude zcela jistě obtížné. Pokud ale budeme bojovat jako doposud, tak bychom si mohli body dovézt.