Stařeč-Blatnice

Tentokrát nás čekal hodně těžký zápas s mužstvem z Blatnice. Už v kabině jsem svůj tým upozorňoval, že hra nebude lehká, ale přesto bychom chtěli doma zvítězit. Již třetí zápas jsme dostali první branku od hostujícího týmu, a to v jedenácté minutě. Hosté tedy hned vedli 1:0. V třinácté minutě jsme odpověděli bránou, kterou dal krásnou střelou Marek Pislcajk. Byli jsme aktivnější. Marek Pislcajk přidal do přestávky ještě dvě brány a my tak šli do kabiny s vítězstvím 3:1.V kabinách jsme si řekli, že přidáme ještě nějaké góly s cílem udržet si vítězství. V 64. minutě dal Pavel Bartušek z pravé strany krásnou střelu a zvýšil skóre na 4:1. Od sedmdesáté  minutě přišel z naší strany útlum a iniciativy hry převzali protihráči z Blatnice. Hosté v 77. a 86. minutě skórovali a stav byl 4:3. Začali jsme se bát o výsledek hry. Povzbuzovali jsme se, hlavně kapitán Otto Mařan, který tým hecoval a motivoval k vítězství. V devadesáté minutě zvýšili dva naši bombeři stav na konečných 6:3.Musíme pochválit jak Marka Pislcajka, tak Pavla Bartuška za snahu, bojovnost a dychtivost po gólech. Také chválím našeho brankáře Dominika Obůrky, který zabráni minimálně třem gólovým šancím od hostů. Nemůžu také zapomenout na Martina Stonáčka, který nastoupil v šedesáté minutě a hned po pěti sekundách mohl skórovat, avšak trefil tyč. Škoda, mohl dát ještě dvě tutovky, ale ty mu do brány nepadly. Velmi jsme mu to přáli. Tímto děkuji všem hráčům za dravost a vítězství. Příští týden zajíždíme do Police, kde bychom chtěli určitě bodovat.