Muži „B“ Stařeč : Podhorácko

3:2 (3:1)
Tým Podhorácka byl hned od začátku aktivnější, rychlejší a bojovnější. V osmnácté minutě hostující Miroslav Zikmund skóroval na 1:0. Po dvacáté minutě jsme vzali iniciativu do svých rukou a začali jsme hrát fotbal, na který jsme zvyklí. Ve dvacáté páté minutě po pěkné akci, kdy dal Richard Píša umístěnou střelou gól, bylo skóre srovnáno na 1:1. Šancí bylo více, hlavně Rosťa Ježek motal obranu hostů. V třicáté osmé minutě jsme kopali penaltu, ke které se postavil Richard Píša. Umístěnou střelou dává na 2:1. V čtyřicáté čtvrté minutě zvýšil Pavel Bartušek skóre na 3:1. Je to hráč, který dává v každém zápase gól. Do druhé půli jsme šli s tím, že bychom výsledek chtěli udržet, možná střelit ještě nějakou bránu a zápas vyhrát. Jenže hosté nás překvapili a druhou půli byli lepším týmem než my, takže nás celý zápas tlačili. Bylo otázkou času, kdy dostaneme bránu. V sedmdesáté šesté minutě jejich nejlepší hráč snížil Aleš Sapík na 3:2 a my se začali bát o výsledek. Vyztuženou obranou jsme však výsledek udrželi, a tak jsme nakonec opět zvítězili a získali tři body. Děkuji hráčům za bojovnost.