Muži „B“ Štěměchy-Stařeč

0:1
Utkání bylo hodně těžké. Na to, že se tým Štěměch nachází na předposledním místě, bylo mužstvo velmi bojovné. Hra se vyvíjela se šancemi na obou stranách. Domácí nás v první půli třikrát ohrozili, ale díky Obůrkovi jsme bránu nedostali. Moc se nám v této půli nedařilo, tým Štěměch byl lepší a bojovnější. První půlka skončila se skórem 0:0.Do druhé poloviny jsme šli s tím, že více zabojujeme a dáme do hry více důrazu. Fotbal byl již o hodně lepší. V 56. minutě skóroval z úhlu Pavel Bartušek na 0:1. Měli jsme ještě další šance, v rámci kterých mohli zabodovat ještě další hráči – Filip Strouha, Pavel Bartušek, Martin Stonáček a Marek Pislcajk. Domácí otevřeli hru deset minut před koncem a zatlačili nás za naši šestnáctku, ale náš tým udržel pomocí bojovnosti cenné tři body. Opět jsme tedy zvítězili, i když to tentokrát bylo velmi náročné. Děkuji celému týmu za bojovnost a výhru.