Stařeč vyloupila Bohdalov

Utkání začalo pro domácí velice smolně. Hned v první minutě zbytečně ztratili míč a hosté díky Danielovi Tomkovi nabídnutou možností nepohrdli – 0:1. Bohdalov inkasovaná branka probudila a hosty zmáčkl na své polovině. Z toho rezultovalo i vyrovnání, které po čtvrt hodině hry zařídil po přímém volném kopu Zdeněk Novotný – 1:1. Domácí byli i nadále lepším týmem a měli spoustu standardních situací. Hosté však pozorně bránili a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu.

Začátek druhého poločasu byl podobný tomu, co se událo v úvodu zápase. Ve 47. minutě domácí chybovali a hosté byli znovu produktivní, když Chalupu překonal Michal Vodička – 1:2. Ve 49. minutě hosté přidali třetí branku, když špatně postavený domácí gólman nestačil na přímý volný kop Strouhy – 1:3. Na tyto branky už domácí nedokázali odpovědět. Hosté zůstali půdu pod nohama a působili mnohem lepším dojmem než domací, jejichž hra byla notně rozháraná. Domácí se sice snažili, ale dobře připravení hosté si s hrou domácího celku věděli rady a zápas dovedkli k zisku tří bodů.