Čekal nás poslední důležitý zápas proti Želetavě a šlo nám o druhé místo. Museli jsme vyhrát, protože hostům stačila remíza, aby skončili druzí. Hosté byli hned od začátku aktivnější a již v 3. minutě jsme dostali první bránu. Pavel Bartušek poté v 11. minutě vyslal střelu na bránu a skóre bylo 1:1. O minutu později zvýšil Ondra Dvořák na 2:1, ale hosté v 17. minutě srovnali na 2:2. Zápas to byl nahoru dolů, s mnohými šancemi. V 30. minutě opět hosté zvýšili a vedli 3:2. Po pěkné akci Pepy Svobody v 33 minutě si dali hosté vlastní gól. Do kabiny jsme tedy šli za stavu 3:3.

V kabině jsme museli rozházet sestavu, protože hosté byli lepší a víc kombinovali. Do druhé půle jsme šli s tím, že musíme dát brány a vyhrát. Byli jsme aktivnější. V 64. minutě Miroslav Kaňka hlavou zvýšil na 4:3, avšak hosté o minutu později srovnali na 4:4. Čas běžel a my měli hodně šancí, které jsme neproměnili. Nakonec dostal Tomáš Mahel v 80. minutě míč a krásnou střelu vyslal do pravého rohu a zvýšil na 5:4. Hosté už upadávali a my čím dál více zvyšovali tempo. Ke konci jsme měli ještě další šanci (Ondra Dvořák hlavou do břevna), ale výsledek nakonec skončil 5:4 pro nás. Vyhráli jsme zaslouženě, a tak máme v sezóně krásné druhé místo. Sezóna byla velmi těžká, ale my ji zvládli skvěle. Děkuji celému týmu za výkony. Většina utkání byla srovnatelná s třetí třídou.