V zápase proti Polici bylo povinností přivézt 3 body. Hned ve 2. minutě dal Roman Přikryl krásnou střelou na 1:0. Byl jsme lepším týmem s mnohými šancemi. Domácí tým jsme zatlačili a my hráli fotbal. V první půli měl ještě šance Roman Přikryl, který se ocitl sám před brankářem, avšak gól neproměnil. O 5. minut později se Roman Přikryl ocitl ve velkém vápně, ale opět trefil domácího gólmana. Po přestávce jsme nastoupili ještě aktivnější a hned ve 47. minutě náš kapitán Jaroslav Daňhel hlavou zvýšil na 2:0. Pak v 76. minutě Lukáš Ježek nahrál Viktoru Ježkovi a ten zvýšil na 3:0. O minutu později po centru Lukáše Ježka skóroval zase Viktor Ježek hlavou na 4:0.
Je to škoda, gólů mohlo být víc. Šance měli ještě Bartušek Pavel a Svoboda Josef. Teď nás čekají dva venkovní těžké zápasy, a to v Domamili a v Jakubově. Bylo by dobré naplno bodovat v obou zápasech, pokud chceme hrát o první místo. Jestli budeme hrát a bojovat tak jako do teď, tak tomu věřím. Samozřejmě musím celé mužstvo pochválit za výkon, který jsme předvedli, a disciplínu.