Zápas proti Rokytnici byl hodně těžký. Tým se skládal převážně z mladých kluků, kteří byli technicky a kondičně vybaveni. Utkání to bylo oboustranné, nahoru a dolů, s mnohými šancemi. Hostující tým udělal faul na velkém vápně na Romana Přikryla a rozhodčí pískl penaltu. Postavil se na ni Miroslav Kaňka, ale penaltu neproměnil. Hosté nás také hodně ohrožovali, ale náš gólman Martin Vlach jim to vždy vychytal. Ve 45. minutě Ondřej Němec z přímého kopu krásnou střelou pod břevno dával na 1:0.

V druhé půli jsme byli aktivnější, ale gól jsme nemohli střelit. V 68. a 73. minutě nás hosté potrestali dvěma bránami a vedli tak 2:1. V 75. minutě z velké dálky Roman Přikryl srovnával na 2:2. Byli jsme smířeni s tím, že zápas skončí remízou, ale v 87. minutě dával Ondřej Němec pěkným průnikem na Pavla Bartuška, který zvýšil na 3:2. Zápas to byl bojovný a pohledný na obou stranách. Musím pochválit celé mužstvo, že bojovalo až do konce.