Dnes jsme zajížděli do Koutů, kde se nám jak herně, tak výsledkově nikdy nedařilo. Tentokrát jsme to chtěli prolomit a vyhrát. Zápas se hned od začátku vyvíjel v náš prospěch. Byli jsme lepším týmem. Ve 20. minutě Roman Přikryl potáhl levou stranou míč a přihrál krásným centrem na Jakuba Olivy, který dorážkou dával na 1:0. O dvě minuty později Roman Přikryl střelou trefil tyč. Ve 43. minutě po sporném faulu na nás pískl rozhodčí penaltu, avšak domácí ji neproměnili. Do kabiny jsme tedy šli se stavem 1:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě aktivněji a v 53. minutě Roman Přikryl zvýšil na 2:0. V 86. minutě, kdy Lukáš Ježek z levé strany centroval, a Aleš Urubek z prvním dotekem zvýšil na 3:0.

Domácí nás příliš gólově neohrozili. Škoda, šancí jsme měli mnoho, ale i tak zápas skončil v náš prospěch, za což jsem velmi spokojen. Zvítězili jsme bojovností a disciplinovaností, proto chválím celý tým.