Stařeč : Radešínská Svratka

1:3 (1:1)

Branky: 14. Bříza M. – 45. Hudák V., 50. Lhoták P., 57. Drdla M.

Sestava: Ujčík – Smejkal (71. Dolníček), Dvořák, Kaňka, Stuchlík – Strouha (82. Mahel), Linhart, Bříza, Ježek L. (71. Müller) – Špaček, Ježek R. (46. Přikryl)

V dalším mistrovském utkání jsme na domácím hřišti nedokázali přehrát Radešínskou Svratku. Začátek utkání jsme zvládli vcelku dobře a soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili. Ve čtrnácté minutě jsme šli po střele ze střední vzdálenosti do vedení 1:0. Za pár minut jsme mohli jít do dvoubrankového vedení, ale zakončení po centru z levé strany skončilo pouze na břevně soupeřovi branky. Nezvládli jsme však konec prvního poločasu, kdy nejprve soupeř ve třiačtyřicáté minutě orazítkoval tyč u naší branky a těsně před závěrečným hvizdem srovnal krásnou střelou na 1:1. Druhý poločas jsme již nezvládli. Po celou dobu hry jsme, jak se říká tahali za kratší konec. V padesáté minutě jsme vyprodukovali fatální chybu v rozehrávce přímého volného kopu na polovině hřiště, kdy naši obránci sami poslali soupeře do samostatného brejku. Což s přehledem využili a šli do vedení 2:1. Za pět minut mohlo být vyrovnáno, ale naši šanci bravurně zlikvidoval brankář hostí, kdy zakončení hlavou vytěsnil nad svoji branku. V probíhající sedmapadesáté minutě zahrával soupeř rohový kop a jako již u nás tradičně jsme nechali na hranici malého vápna úplně volného hráče soupeře, který s velkou lehkostí po hlavičce rozvlnil naši síť a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Na toto jsme již do konce utkání nedokázali odpovědět a když jsme čtvrt hodiny před koncem nedokázali využít samostatného úniku, tak si soupeř vítězství již pohlídal a zaslouženě získal všechny tři body. Utkání jsme si opět prohráli sami tím, že jsme vyprodukovali hrubé chyby a soupeři jsme branky vlastně předložili „na zlatém podnose“. Druhým faktorem je i skutečnost, že někteří naši hráči přistupují k zápasu laxně, nezodpovědně, neplní základní dohodnuté prvky a hlavně potřebují ve velké míře zapracovat na fyzické kondici.